Elvana Gjata e la per b.ossin e d.roges! Flori Mumajesi c.mend rrjetin, shpall dashurine me Arilena Aren (Foto)

Në vitin 2017 dyshja e famshme e këngëtarëve, Arilena Arra dhe Flori Mumajesi u përfolën për një lidhje dashurie. Mirëpo duket se këto dyshime po ringjallen sërish.

Në ditëlindjen e Arilena Arës, Flori Mumajesi ka bërë një urim tepër special me një foto që i bëri të gjithë të dyshojnë se mes tyre ka diçka. Një puthje në faqe dhe një urim plot dashuri për këngëtaren u publikua nga kantautori në Instastory, pak pas mesnate.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri”, shprehej Flori në postimin e tij, ku shfaqej duke puthur Arilenën në faqe, të dy të veshur me të bardha.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*