Elvana Gjata merr vendimin dr.astik për m.ilionerin e Bllokut Ervin Matën, ja çfarë ka bërë

Që prej përfshirjes së të fejuarit të saj, Ervin Matës në ngjarjes e Ish-Bllokut, me 1 të ekze kutuar e 2 të le nduar , këngëtarja Elvana Gjata është gjithmonë në qendër të mediave.

Heqja e unazës së fejesës nga ana Elvanës ka rënë në sy edhe gjatë koncerteve të ndryshme që këngëtarja ka zhvilluar.

Mirëpo, zëra më vonë hodhën poshtë këto aludime duke pohuar se ata janë bashkuar sërish.

Pak kohe më parë, vetë Elvana ka publikuar në Instastory një selfie, ku shfaqet me size dhe kapele.

Por ajo çfarë bie më shumë në sy është unaza e këngëtaresme gur diamanti, që është e njëjtë me atë që i ka dhuruar Ervin Mata.

Ky mund të jetë dhe një konfirmim nga ana e këngëtares, që ata janë ende bashkë.

Foto 1: Selfie e publikuar sot nga Elvana Gjata.

Foto 2: Foto e publikuar nga Valdrin Sahiti në 2018.( Unaza që Elvana mbante prej kohësh)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*