Eshte besimtare dhe publikon vete foto me Zotin, Ardit Gjebrea bën veprimin e papritur ndaj bashkëshortes së tij

Po të shohësh profilin e saj, ajo nuk ka fotografi të saj.

Por Anila Gjebrea duket se është një besimtare e madhe në Zot.

Moderatori i njohur, Arditi, bashkëshorti i saj ka publikuar sot një foto të Anilës me vajzën e tyre të vogël, Anën.

Një ditë nga e diela e tyre në bregdet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*