Fifi ti je? Kengetaren nuk do e njihni dot me belin e hollë duket e pab esueshme! Sa shumë është dobësuar!

Fifi po ndryshon sa hap e mbyll sytë pasi në foton e fundit nuk njihet! Këngëtarja është dobësuar tej mase dhe mjafton të shohim belin e saj të hollë në foton e fundit të publikuar në Instagram, që i ka lënë të gjithë fansat e saj pa f jalë.

“Fifi, motër ti je”?, i shkruan një ndjekëse, ndërsa një tjetër thekson sesa shumë është dobësuar.

Fifi nuk ka pasur kurrë komplekse për trupin e saj edhe pse dashje pa dashje është bërë shpesh pjesë e mediave për format e trupit.

Megjithatë, kohët e fundit, autorja e hiti “Zhurëm” ka nisur rrugën e gjatë të ndryshimit, pasi ka vendosur të hum basë disa kilogramë dhe kjo për shkak të shëndetit.

Ajo ka treguar në intervista të ndryshme se kilogramët e tepërt po i sillnin pro bleme serioze shëndetësore.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*