“Fjeta me të ne k.revat”, pasi u zh.duk nga TV i Top Channel, ja çka ndodhur me Albana Osmanin

Moderatorja Albana Osmani te cilen kemi kohe qe nuk e kemi pare pasi është shkëputur nga ekrani, mesojme se po merret me projetin e saj më të ri, i cili nuk ka lidhje me televizionin.

Sot Albana ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet duke mbajtur në dorë librin e saj të parë, që do të vijë në gjuhën shqipe dhe në anglisht.

Moderatorja ka treguar se libri do të jetë i zhanrit shkencë dhe fantazi dhe ngjarjet janë zhvilluar në vitin 2117.

Sakaq, Albana ka pohuar entuziaste se nga gëzimi i madh ka fj etur me të te koka e krevatit, duke para lajmëruar se libri do të publikohet në muajt e parë të vjeshtës.

“MEZI PO PRESSSSSS Do të jetë në dy gjuhë, shqip dhe anglisht edhe në version te digitalizuar . Nje histori e jashtezakonshme mes nje grupi te rinjsh dhe Inteligjences Artificiale ne nje kohe ku mbi toke ka kaluar viti 2117. Nje best seller valle?!”, shkruan moderatorja krah videos.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*