FOTO/ Zhd.uket mis.tershem shqiptarja 27-vjeçare ne Greqi, apeli rrë.qethës i bashkëshortit të saj

Një e re shqiptare, 27-vjeçe, është zhd ukur prej gati një jave pa lënë asnjë gjurmë në ishullin grek të Kretës. Për herë të fundit Antonia Nikolla ka folur me të shoqin më 12 gusht në telefon.

Policia greke në Kretë ka publikuar të dhënat e 27 vjeçares së zhd ukur tashmë prej disa ditësh. Familjarët e kanë deno ncuar zhd ukjen e saj dhe kërkimet kanë nisur që atëherë, por deri më tani asnjë rezultat.

Policia ka kërkuar ndihmën e qytetarëve grekë e shqiptarë, duke publikuar këtë foto.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*