Gjithe vendin per vete, nuk ua merr mendja si po i kalon pushimet kryeministri Rama

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të largohet nga zhurma e qytetit për t’u qetësuar në bregdetin e Vlorës.

Ai është fotografuar pasditen e sotme në fshatin Vuno të Vlorës i veshur me të zeza me një kapele të zezë. Pranë tij duket duke bashkëshortja e tij Linda Rama dhe djali i vogël Zaho.

Ndërkohë që truproja i kreut të qeverisë kujdeset për sigurinë e tij dhe të familjes së tij, duke vëzhguar zonën përreth.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*