Pse e ng acmo femren time? Si e pl agosi djali i deputetit të PD-se 39-vjeçarin ne mes te Bllokut (ARSYEJA)

Detaje të reja janë zbuluar lidhur me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën e ish-Bllokut.

Mësohet se she rri mes djalit të ish-deputetit të PD-së, Ndriçim Babasi, Roisi dhe 39-vjeçari Gazmir Bushaj, ka nisur nga një ko nflikt për punë femrash.

Ngjarja ka ndodhur mesnatën e kaluar në zonën e ish-Bllokut. Si pasojë është ar restuar djali i ish-deputetit të Partisë Demokratike, Ndriçim Babasi, Roisi. 22-vjeçari ka që lluar me ar më zj arri Gazmir Bushajn.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*