I f.ëlliq hapur, Bes Kallaku bën surprizen e madhe me Ijen e tij nis ”luftën” me kolegët (Video)

Bes Kallaku publikoi pasditen e djeshme një këngë, për të cilën kishte rezervuar edhe një surprizë, siç ishte pjesëmarrja e ijes së tij.

Kënga është publikuar dhe po bën n amin në You Tube që në momentin e publikimit. Për tekstin është kujdesur vetë Besi. Ndonëse kënga përmban nota humori, sikundër bën zakonish Besi, vlen të theksohet se ndër rreshta bien në sy edhe disa kunja për këngëtarët, teksa thotë:

“Paska ulje çmimesh për me ble rritje klikimesh. Biznes muzikor është bërë si treg fruta-perimesh. Po rreni aq shumë sa edhe vetë i hani, e shifni si biznes edhe kur njëri-tjetrin shani.”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*