I intubuar prej dy javesh nga koronavirusi, ndahet nga jeta efektivi i Policisë në Shkodër (EMRI+FOTO)

Ndërron jetë nga COVID-19 Safet Morina, efektiv i uniformave blu në policinë e Shkodrës. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se Morina mbante postin e komandantit të qarkullimit rrugor në qytetin e Shkodrës.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se ai prej 2 javësh ndodhej i int ubuar në spitalin COVID2 në Tiranë dhe pavarësisht përpjekjeve të mjekëve nuk ka mundur dot që të fitojë be tejën.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*