I mahniti te gjithe! Kërcimi i djalit në dasmën e së motrës do iu leje pa fjale (Video)

Një djalë i vogël 10-vjeçar ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në dasmën e motrës së tij me kërcimin që ka bërë, duke i lënë të gjithë të ftuarit gojë hapur.

Pamjet e publikuara shihet djali duke bërë lëvizje si një balerin profesionist. Video është publikuar nga një dasmor ku shkruan: Tani u bë dasma e tij sepse motra sapo u martua.

Kjo video ka marrë miliona klikime dhe është bërë virale në të gjithë botën. Për më shumë ndiqni videon:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*