I mori te dashurin, këngëtarja shp ërthen sërish kundër Taynas, i thote ate qe nuk pritej

Pas këngës ‘Shote Galica’ e cilësuar si diss për Taynën, Arta Memedi ka shp ërthyer sërish kundër këngëtares. E ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites” , Arta ka vijuar më tej me sulmet, duke e quajtur këngëtaren “thjesht një kukull”.

“Thonë që kur Titaniku është fund osur është harruar. Ndodhin këto gjëra në karrierë . Nuk ka qenë një për leshje me të, por më shumë një problem ndërjmet që ka ndodhur me menaxherin e saj. Ajo më është dukur si një kukull që e kanë nxjerrë në teatër dhe e kanë bërë cfarë e kanë urdhëruar ata nuk e marr shumë personalisht.

Kënga “Shote Galica”, është një këngë si kundërpërgjigje për shkak se kam qenë shumë e bllokume me koncerte, për shkak që kemi patur edhe probleme personale dhe është përfshir me punën e biznesit. Nëse dikush ta merr bukën normale që ti reagon dhe reagimi im ka qenë për atë aspekt”, u shpreh Arta Memedi.

Përsa i përket marrëdhënieve me ish të dashurin Rinorin tashmë menaxheri i këngëtares të Tayna, Arta Memedi u përgjigj:

“Mirë jemi, ashtu”, u shpreh Arta duke qeshur.

Këngëtarja njoftoi gjithashtu për fansat e saj se së shpejti do të vijë më një këngë të re me titullin “Problem”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*