I riu nga Fieri s’e pranon ndarjen, i futet në shtëpi natën ish të dashurës dhe…(Video)

Një 23-vjeçar nga Fieri është shpallur në kërkim nga policia pasi ish e dashura e tij e ka denoncuar.

Sipas gazetarit të “Aldo Morning Shoë”, i riu vazhdonte ta bëzdiste ish të dashurën edhe pas ndarjes duke e detyruar atë të jetojë tek shtëpia e motrës për ta shmangur. Gjatë fundjavës 23-vjeçari ka shkuar tek shtëpia e motrës së saj dhe ka kaluar disa moment me ish të dashurën, port ë nesërmen vajza ka deno ncuar në polici se gjithçka ka ndidhur kundër dëshirës së saj. Ndërkohë djali është shpallur në kërkim nga policia.

“Një djalë 23-vjeçar nga Lushnja ishte ndarë me të dashurën e tij, por vazhdonte ta bezdiste. Për këtë arsye vajza ka filluar të jetojë tek motra e saj por duke qenë se shtëpia e motrës ishte përdhese, djali ka hyrë në shtëpi tek ish e dashura e tij për të kaluar disa moment me të. Në mëngjes vajza ka shkuar në polici dhe ka denoncuar se kjo gjë ndodhi kundër dëshirës së saj”, raporton gazetari.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*