Ish-banori i Big Brother i propozon për martesë te dashures e tij, ja pamjet si në përralla (FOTO)

Ish-banori i “Big Brother Albania 3”, Erion Zeqiraj, i ka dhënë fund beqarisë.

Volejbollistja Blerta Ligaj dhe Erion Zeqiraj prej kohësh ishin në një lidhje dashurie, por si duket çifti e ka çuar lidhjen në një hap tjetër.

Me anë të disa postimeve në ‘Instagram’ Blerta na ka treguar se mbrëmë Erjoni i ka propozuar për martesë.

Nga fotot e shpërndara në rrjetet sociale, duket se Erioni e ka surprizuar partneren e tij, pasi në foto shihet qirinjtë, një arush i madh, petale trëndafili, tullumbaca, ku ishte shkruar ‘Marry me”.

Volejbollistja ka postuar foto nga ky moment vërtet emocionues, ndërsa krahas postimit shkruan ‘Unë thash po”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*