Ishin per pushime, vajza t.ronditet, babai i v.des në duar. Oh Zot sa e rëndë ajo që ndodhi

Shkojne per pushime, por kthehen per m ort.

Një 68-vjeçar ka h umbur jetën në plazhin e Zvërnecit.

Sot, rreth orës 10:30, në plazhin e Zvërnecit, pranë vendit të quajtur “Hunda e Plakut”, shtetasi S.Dh., 68 vjeç, banues në Korçë, dyshohet se i ka rënë infarkt dhe si pasojë është mb ytur në ujë.

68-vjeçari vu ante nga diabeti dhe ishte i shoqëruar me të bijën prej disa ditësh duke bërë plazh në këtë zonë. Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme proceduriale.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*