Jetë e re dhe kthim tek e shkuara, kjo jave ka surpriza, çfarë parashikojnë yjet për ju sipas Meri Shehut

një statusi në rrjetet sociale, Shehu shkruan se shumë prej njerëzve gjatë kësaj jave, do të kenë fat në dashuri, ndërsa personat e shenjës së Luanit, duke qenë se jemi në periudhën e tyre, do të nisin një jetë të re dhe do të rigjenerohen.

Ndërsa Gaforret, do të kenë një kthim tek e shkuara e tyre, ku do të takojnë edhe njëherë një person që ka lënë mjaft mbresa tek ata.

Parashikimi i plotë

Dashi
Hena e re ne Luan ju con drejt marredhenieve te reja dhe puneve te reja. Kujdes nga perplasjet me Saturnin te vjetren, ligjin apo kushtezimet e kohes qe mund te behen pengese. Nje burre i madh ne mosh ju pengon ne rrugen tuaj

Demi
Nje lidhje shume fatlume midis Aferdites dhe Uranit ne shenjen tuaj do ju kthej jeten e bukur qe keni dashur dhe do perparoj planet tuaja ne dashuri e ekonomi. Mund te beni ndryshim shtepie dhe shteti me Henen e re ne Luan

Binjaket
Lajme te mira, dalje, takime, udhetime dhe njohje te reja pas dates 19 gjithcka do jete nje frymemarrje e mire dhe mundesi per te shijuar gjithcka ka mbetur ne tentative

Gaforrja
Nje ndryshim i mire me ne fund ndodh ne jeten tuaj personale. Takoheni dhe lidheni mire edhe nje here me dike nga e kaluara dhe kjo ju vjen si nje shans i bekuar.

Luani
Hene e re ne shenjen tuaj do ju jap shume mundesi te filloni jeten nga e para te rigjeneroheni dhe te jeni me optimiste. Fillime dhe pune te reja si edhe marredhene te reja nuk do mungojne. Hapet nje rruge e re per ju

Virgjeresha
Sikur te ishit me optimiste do ndodhte qe Hena e re ne Luan te mos ndodhte vetem ne endrrat tuaja por te ndodhte konkretisht si nje zhvillim dhe ndryshim i madh ne jeten tuaj. Mos lejoni te mbetet vetem nje enderr e nje nate vere.

Peshorja
Do jeni ne nje moment shume te kendshem me dalje e njoje te reja dhe jete sociale shume interesante. Nuk do mungojne bashkepunimet e mira. Rrethi i zjarrit do ju ndikoj me pozitivitet te madh. Nje ceshtje personale sqarohet per mire dhe do keni nje ritakim romantik

Akrepi
Duket sikur rrethi i zjarrit dhe Hena e re ne Luan ju hap nje drejtim te ri ne jeten tuaj dhe ne karrieren tuaj. Me fat te madh ky ndryshim apo rruge e re. Ne jeten personale keni nje ritakim me dike nga e kaluara

Shigjetari
Presupozohet te jeni njerezit me me fat ne kete periudhe ne dashuri dhe krijimtari. Kujdes vetem nga kundershtimet ne ceshtjet ekonomike dhe kushtezimet e pabesueshme qe vijne aty

Bricjapi
Personalisht nuk do besoni shume ne ndryshimet pozitive dhe ngjarjet e lajmet e mira ne lidhje me punen apo perditeshmerine apo ekonomine. Jeni bere si muri i madh kinez perball cdo ennergjie vepruese duke e frenuar

Ujori
Dite te rendesishme ju presin. Vertet Hena e re eshte perball jush por mund te perfitoni nga ndryshimet qe vijne ne bashkepunime e bashkejetesa ne nje menyre te re. Mund te ndryshoni partnere apo menyre jetese. Ne pune do keni nje flirt te kendeshem apo tendence te riktheheni tek nje njohje e se kaluares

Peshqit
Zjarri i ketyre diteve nuk eshte problem per ju megjithese nuk e vleresoni si duhet duke u mbytur ne ujrat dhe nostalgjite tuaja me kokfortesi. Gjithesesi lajme te mira vijne ne biznes dhe jete personale. Ju rikthehen ditet e mira.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*