E kujtoni Mihalin e tm.errshem? Artan Hoxha: Ja si ka perfunduar i shk reti: E takova dje…(Foto)

Gazetari Artan Hoxha, në një postim në rrjetet sociale zbulon se çfarë ka ndodhur me Mihal Kokëdhimën, që u bë i famshëm për s.ulmin ndaj një familjeje pushuesish nga Spanja.

Hoxha thotë se është takuar ditën e djeshme me Mihalin, i cili vazhdon të shesë peshk nga vaskat e tij në Porto Palermo ndërsa ironizon turistët spanjollë dhe institucionet shtetërore.

Postimi i Artan Hoxhës:

Nostalgji…kater vite me pare ne Porto Palermo..

E mbani mend Mihalin?!

E takova dje.

Vazhdon te shesë peshk, koce dhe levrek nga rezervati i tij, ne Port Palermo, me nje Benz 250 te ndryshkur..

Eh mor Mihal, Mihal!!

Mire bu.rgun qe e bere tamam, po te rra.fshuan restorantin megjithe hotel, per 5 levreke rezervati…qe nje miliarder spanjoll, nuk pati leke te holla ne xhep, te ti paguante…

I pr.ishe imazhin e turizmit elitar, udheheqesit dhe…

Prandaj thote populli: “Me zjarrin, ujin dhe shtetin mos e krruaj, se te bejne gj.emen…”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*