“Ka ardhur koha që mos ta mbajmë më sekret, le ta marre vesh bota qe…”/ Turi ben deklaraten e madhe per Orinda Huten (Foto)

Si sot 3 vite më parë, Orinda Huta dhe Turjan Hysko kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disavjeçare.

Ata organizuan një dasmë madhështore me të ftuar Vip, miq dhe familjarë, e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Sot Turi ka publikuar dy foto nga dita e tyre e veçantë, së bashku me një dedikim romantic për Orindën.

“27/07/2017 Ka ardhur koha që mos ta mbajmë më se kret! Le ta themi publikisht që ne të dy kemi 3 vite martuar. Gëzuar shpirt! Për 97 vitet e tjera mbaj përgjegjësi që do të dua, pastaj nuk i dihet jetës! Ka qenë një ditë magjike sepse kishte shumë dashuri brenda, sepse ishte dhe do mbetet dita jonë! Të dua”, shkruan Turi bashkëngjitur postimit të tij./CNA.al

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*