‘Ke një gjë të mirë, dhe ke frikë se…’, çfarë deklaronte Elvana Gjata për të dashurin e saj i a.kuzuar per dr.ogë dhe vr.asje

I dashuri i këngëtare Elvana Gjata, Ervin Mata u arr estua nga Policia e Shtetit, pas ngjarës në Ish Bllok ku mbetën një i vd ekur dhe dy të pl agosur. Por 1 më parë në një intervistë në “Xing me Ermalin”, Elvana Gjata ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie.

Ajo nuk e ka treguar emrin e të dashurit të saj, biznesmentin, Ervin Mata, i cili u shpall sot në kërkim nga Policia e Shtetit.

Intervista me Ermal Mamaqin u zhvillua në shtëpinë e Elvanës dhe moderatorit dëgjohet teksa i thotë: Po mirë mi goc vajte 62-vjeç edhe ngele gjithë jetën beqare….

“Mesa duket gjërat kanë ndryshuar,”- iu përgjigj Elvana: “E ke parasysh kur ke një gjë të mirë dhe s’do që ta…ke frikë. Unë mendoj që Zoti është treguar shumë i mirë me mua, më ka sjellë një fat shumë të mirë,”- shtoi këngëtarja.

Ermali e uroi: “Hajde në dasmë o Zot” dhe e pyeti: “A është familje e mirë?”

“Ah sa e bukur ishte kjo,”- e përmbylli bisedën Elvana për të mos zbuluar më shumë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*