“Kisha qejf e s’doja t’ja prishja”, ‘Luzja’ e Portokallise tegon si ia mori djali ‘ndershmerine’ ne gjimnaz: Kam qenë e rre zikshme ore…(Video)

Renada Caci, një prej aktoreve më të dashura të publikut shqiptar, teksa ka qenë e ftuar mbrëmjen e së dielës në “E Diell” ka shkrirë së qeshuri të gjithë publikun, jo vetëm në studio por edhe në shtëpi.

Gjatë intervistës në emision, aktorja ka folur më gjerë edhe për jetën e saj private, duke zbuluar në këtë rast edhe takimin e parë që ka pasur me një djalë.

Ervini: Si ka qenë puthja jote e parë?

Aktorja: Obobo me këto gjëra merret ky, thashethemaxhi. Ç’të duhet ty? Ajo është gjë private.

Por pas insistimit të Ervinit Caci ka treguar: Dashuria e parë që më ka rrahur zemra fort ka qenë jashtë shkollës së mesme, pak më e vogël, kam qenë e rrezikshme ore. Ditën e parë të takimit kam pirë birrë dhe unë e kisha shumë qejf e s’doja t’ja prishja. Rrija si e turpshme se mendoja që ishte i pari dhe i fundit në jetën time.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*