Kujdes ku do e vini këmbën , nuk do e keni aspak të lehtë. Ja çfarë parashikon Meri Shehu

Dashi
Sot dita mbart nje situate te paqarte ne inisiativat ne jeten personale Nje pengese ju ul vetvleresimin Nje ceshtje pune pezullojhet

Demi
Po kaloni nje cast te veshtire ne jeten tuaj te paqarte ku nuk po dilni dot nga zona gri Prisni dhe pak dhe mos u dorezoni tek i pari qe ju afron dicka

Binjaket
Nje pengese ne lidhje me shendetin apo punen ju duket sikur po ju rrotullohet dhe keni ndejsine se per here te pare nuk beni dot gje pasi nuk e dini nga ju vjen goditja

Gaforrja
Do arrini te dilni nga nje rruge e veshtire pa rene ne ndonje grope apo kurth te rrezikshem nese i beni veshet kater dhe kujdeseni ku i hidhni hapat

Luani
Nje parapaskene ne lidhje me ceshtje te karrieres do vazhdoj tju mundoj edhe ne diten e sotme Ndoshta ka te beje edhe me nje ndjesi pesimizmi dhe tradhetie qe ju bene te ndjeheni te pafuqishem

Virgjeresha
Edhe nese e njihni mire terrenin ku veproni sot duhet te keni kujdes pasi shoqeruesit apo njerzit e afert mund te behen ata qe mund tju lendojne me teper

Peshorja
Do merziteni ne nje situate te paqarte ne fushen e ndjenjave ku nuk do kuptoni qarte ndjenjat e partnerit per ju dhe kjo do ju lendoj ne menyre shume trishtuese

Akrepi
Nje marredhenie e cila tenton te behet me e rendesishmja ne jeten tuaj personale sot del shume gri dhe e paqarte perball jush Nese ju pushton melankolia perpiquni ta shijoni si moment jo si ndarje

Shigjetari
Pak te lodhur dhe te paqarte fizikisht ne diten e sotme Ndoshta te bombarduar psikologjikisht per keq dhe kjo ju mban te brengosur ne diten e sotme Nje marredhenie ne pune ju trishton

Bricjapi
Asnje udhetim nuk ju bene te ndjeheni mire ne diten e sotme madje as mendimi per ndonje aventure Nje pesimizem ne menyren si e kuptoni te ardhmen ju lodh

Ujori
Familja duhet te jap me shume interes per ju dhe ju ndoshta do ta ndjeni me shume dashurine apo lidhjen me familjen Kjo ju bene papritur me familjare ne nje moment ku kishit vendosur te beheshit aventuriere

Peshqit
Duhet te gjeni guximin te shprehni ndjenjat tuaja qe te lehtesoheni nga nje tendence vuajtje apo trishtimi ne nje marredhenie qe e keni keqtrajtuar apo ju ka munguar se fundmi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*