“Kur e ke c*cën e panxirë mirë te …”Gazetari i njohur ia nxjerr hapur Alba Hoxhës dhe e ‘thumbon’ publikisht

Gazetari Flavio Qarri dallohet për ‘thumbimet’ e tij ndaj vajzave të njohura të showbizz-it.

Në fillim të këtij muaji, Flavio u bë kryefjala e rrjetit për shkak të pyetjes fare të papërshtatshme që i bëri këngëtares Luar Arani gjatë një interviste me të.

“Je lidhur me ndonjë boss dr oge që s’duhet ta dimë apo si është puna?”- ishte pyetja që mori përgjigjen brilante nga Luari, e cila ia mb ylli gojën gazetarit për të bërë të tjera pyetje të tilla.

Kësaj here radhën e kishte Alba Hoxha, e cila s’po bënte asgjë tjetër veçse po jepte parashikimin e motit në TV.

Mirëpo, ngjyra jo e njëtrajtshme e trupit nga nxirja në diell dhe fustani që kishte veshur, e kanë bezdisur sërish Flavion, i cili në InstaStory ka shkuar:

“Kur e ke c*cën e panxirë mirë, por sponsorat të sjellin fustanin e gabuar. Parashikimi i m*tit.”

Kaq e vështirë ishte të ndërroje kanal, para se të komentoje sërish një tjetër femër që po bën thjesht punën e saj?

Ndërkohë, ende nuk kemi asnjë reagim nga Alba Hoxha për këtë postim të Flavios.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*