‘Kur ma vë dorën mbi…’, Rudina dhe Marku nxjerrin foton e lumturise se tyre

Moderatorja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar të momentit.

Ata janë gjithmonë në qendër të mediave rozë për çdo postim që bëjnë në rrjetet sociale, duke shtuar edhe më shumë kuriozitetin e fansave.

Së fundmi, Rudina dhe Marku kanë realizuar një pozë romantike së bashku, të kapur duart me njëri-tjetrin.

“Kur ma ven doren mbi dore…”, shkruan Rudina krah fotos, e cila ka marrë shumë komente pozitive.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*