Kush është djali që i mori mendjen 14-vjeçares nga Vlora? Babai ne lot: Iku ne Hotel, nje djale e mori ne

14-vjeçarja Ergita Liço vazhdon ende të jetë e hu mbur. Prej tre ditësh ajo është në kërkim nga familjarë dhe policia, por nuk ka ende asnjë gjurmë të saj. Babai i saj tha për mediat, se vajza ishte parë ën një hotel në Lushnje, por nuk dihet asgjë për fatin e saj

Babai shprehet se vajza ka bërë një telefonatë të dyshimtë me një djalë që quhet Silvi, por nuk di detaje të tjera për zhd ukjen e të bijës.

Ergita Liço ka humbur në orën 23:30 të së mërkurës. Babai i saj rrëfen se i biri i kishte kërkuar të shkonte në shtëpi, por kur ai dhe e shoqja kishin hyrë brenda nuk e kishin gjetur në banesë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*