Lajme të këqija për Shqipërinë, ja çfarë do ndodhe sot

Nje dite jo e favorshme edhe kjo e sotmja per pushuesit ne vend. Sipas Meteoalb:

Shqipëria: Alternime kthjellimesh dhe vranësira të herë pas-herëshme mbizotërojnë sot deri në mesditë kur vranësira lokale zhvillohen dhe sjellin shira të izoluar

Kosova: Vranësira të shpeshta mbizotërojnë deri në mesditë kur rrebeshe shiu përfshijnë terrizorin e Kosovës, situatë e cila vijon deri orët e vona të mbrëmjes.

Maqedonia e Veriut: paraqitet me kthjellime dhe vran`sira deri në pasdite kur reshjet e izoluara përfshijnë MV.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*