Larg njëri-tjetrit/ Arbana Osmani shtatzane shp erthen nga emocionet i shpreh dashurinë Eduart Grishajt

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar të shoëbizit shqiptar.

Teksa Arbana po pushon së bashku me djalin e saj Jonin në bregdet, Eduart Grishaj së bashku me miqtë e tij ndodhet në Shkodër, ku po eksploron bukuritë natyrore me biçikletë.

Duket se moderatorja nuk është mësuar të qëndrojë shumë larg tij, dhe mungesën e ka ndarë me të gjithë ndjekësit në Instastoryn e saj.

Teksa ka publikuar një foto shumë romantike me detin dhe hënën në sfond, krahas fotos shkruan “Më mungon zemër”.

Kujtojmë se Arbana dhe Eduarti janë në pritje të një fëmije, gjinia e të cilit thuhet se është djalë, por çifti ende nuk e ka zbuluar këtë detaj për publikun.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*