Ledri Vula takon të dashurën me ish-të dashurën, ja fotot që kanë pushtuar rrjetin

Dafina Zeqiri , Ledri Vula dhe Lumi B po përgatiten që të sjellin së shpejti bashkëpunimin e tyre të dytë. Ky projekt duket se i ka marrë goxha kohë treshes e për këtë iu duhet shumë ndihmë nga stafi e jo vetëm.

Duket se Sara Hoxha, e dashura e Ledrit e cila ndodhet ne xhirimet e klipit, jo vetëm që nuk e ka problem praninë e ish-it të partnerit, madje është bërë vetë shoqe me Dafinën.

Ka qenë kjo e fundit që ka ndarë në InstaStory një foto me Sarën dhe një vajzë tjetër, teksa qëndrojnë të treja të ulura pranë njëra-tjetrës.

“Destiny’s child”- shkruan Dafina krahas fotos, emrin e grupi të famshëm të vajzave, duke lënë të kuptohet se dhe ato tashmë janë bërë një grup shoqesh.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*