Lidhjet do iu marrin f und. Meri Shehu: Nga sot fillon një periudhë më e bukur në

Dashi
Nga sot fillon nje periudhe me e bukur ne marredheniet familjare dhe aty do gjeni me shume mbeshtetje dhe perparesi Do keni takim eromantike ne ambjentin e shtepiseSi te themi rruget ju kthejne ne shtepi sado te keni bredhur

Demi
Tani do gjeni edhe ju me ne fund pak qetesi ne nje ambjent qe do ju jap me shume siguri apo ne udhetime te cilat do jene shume pozitive ne njohje te mira dhe ne lehtesira

Binjaket
Sharmi dhe shanset qe keni patur deri tani do fillojne te perkthehen ne gjera konkrete si ne ekonomi ashtu edhe ne jeten personaleTani mund te pretendoni te dilni nga fjalet dhe te merrni cfarre u perket

Gaforrja
Pas disa muajsh ne hije persa i perket ndjenjave dhe pasigurive ne aspektin shpirteror me ne fund Aferdita ne shenjen tuaj do ju ndihmoj te gjeni veten dhe te tjeret qe ju mungojne

Luani
Pikerisht ju tashme do jeni te rezervuar ne fushen e ndjenjave do jeni te fshehte dhe do tradhetoni apo doo tradhetoheni Ne te dyja rastet njelloj eshte

Virgjeresha
Keni nnje periudhe me dalje e flerte te cilat do ju ngerne moralisht dhe do ju bejne me social dhe te pranueshem ne ambjentet shoqerore Te pakten do shprehni ndjenje

Peshorja
Kjo periudhe me Aferditen ne Gaforre ju cileson dhe ju bene publicitet ne karriere dhe ne jeten personale Do keni lidhje te mira dhe dasma madheshtore

Akrepi
Dashuria do vij prane jush edhe nese eshte ne skutat me te largeta te ketij planeti Edhe nje deshire te fshehur ne shishe ta hidhni ne det dikush do ta gjej dhe do ju pergjigjet

Shigjetari
Ka ardh momneti te keni nje permiresim personal ekonomik dhe te plotesoni mungesat materiale por edhe ato shpirterore Dashuria vjen nga stomaku dhe kjo per ju do jete e vertete

Bricjapi
Aferdita ne Gaforre per ju do te thote shume dhe ju duhet te pakten te cliroheni nga kushtezimet dhe kompleksitetet duke u afruar me partnerin ne cift apo duke u martuar

Ujori
Jeta e perditeshme do jete shume e bukur flertuese me njohje te mira me blerje me mode dhe aspak e merzitshme Si te themi do gjeni dashurine ne rrgen tuaj
Peshqit
Mund te themi se jeni tashme nje nga shenjat me te favorizuara ne dashuri ne romance dhe ne shijim Nese ankoheni kjo do jete ne demin tuaj

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*