Mamaja me s*ksi ka 2 djem me te, por burrin nuk ia kemi parë kurrë. Kush është bashkëshorti milioner i Xhemit dhe pse e mban fshehur

Ajo është një nga vajzat më të bukura të ekanit shqiptar. Po flasim për Xhemi Shehun. Moderatorja e spektaklit të humorit “Portokalli” prej vitesh na shoqëron në Top Channel çdo të dielë në mbrëmje.

Por edhe pse një nga personazhet më të njohur të showbizit shqiptar, Xhemi Shehu ka qenë gjithmonë e rezervuar përsa i përket familjes së saj dhe veçanërisht jetës në çift, shkruan ShkodraNews.

Xhemin jemi mësuar që herë pas here në rrjete sociale të publikojë foto me dy djemtë ë saj, por jo me bashkëshortin.

Bashkëshorti i Xhemit quhet Ervin Sula.

Ervini është administrator i një shtypshkronje në Tiranë dhe disa bizneseve te medha ndertimi por mesa duket ka zgjedhur një jetë jashtë vëmendjes mediatike, të cilën ia ka lënë të gjithën Xhemit.

Më poshtë janë disa foto të Xhemit me bashkëshortin ndër vite. /ShkodraNews

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*