Milioneri ne Tiranë gjendet i vd.ekur/vr.arë ne vilen l.uksoze! Mikja e tij me lot: Ti meritoje me …(Foto)

Moderatorja Dajana Shabani në një postim në mediat sociale tregon se ka pasur miqësi me biznesmenin që u gjet i vd ekur sot në banesën e tij në Farkë. Shabani shkruan se njihet me Eugert Lazajn pronarin e “Adorions Palace”, që kur ai ishte 18 vjeç dhe nuk i besohet që ai nuk jeton më.

Në reagimin e saj moderatorja shprehet se ai meritonte të jetontë dhe ishte miku i saj i ditëve të vështira. “Nuk më bësohet që ti nuk jeton më! Të njoh që 18 vjeç, dhe ti meritoje me jetu!!! Qofshë i parajsës miku i ditëve të vështira!!!”, shkruan Shabani, teksa ka ndarë me ndjekësit dhe një foto të vi ktimës.

Eugert Lazaj u gjet i vd ekur mëngjesin e sotëm në shtëpinë e tij brenda një kompleksi shumë të njohur vilash në zonën e Farkës. 37-vjeç është skeduar më herët në regjistrat e policisë së Shtetit për përfshirje në tra fikun e dr ogës, është pronari i kompleksit “Adorions Palace”, në autostradën Tiranë Durrës. Ndërkohë nuk është ende e paqartë nëse biznesmeni është vr arë apo është ve tëvr arë. Dosja.al ka kërkuar informacion zyrtar nga Policia e Shtetit, por ende nuk ka një reagim për të sqaruar më tej rrethanat e ngjarjes.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*