“Moj k*re, do te q***”, plas sh.erri në Tiranë, vajzat përl eshen te “Rruga e Durrësit”, ja cben policia (Video

Mbrëmjen e djeshme në “Rrugën e Durrësit” në Tiranë, dy vajza janë përfshirë në sh err. Ato gjithashtu kanë që lluar me shuplaka njëra-tjetrën. Në pamjet e siguruara nga “JOQ Albania”, dëgjohen edhe sharjet b anale, të përdorura gjatë she rrit.

“Moj k*re , mbeturinë, ndrysirë kujt i gjun në shpullë”, dëgjohet të thotë njëra prej vajzave në acarim e sipër.

Sipas qytetarit që ka dërguar videon te “JOQ Albania”, është dashur edhe ndërhyrja e policisë për të shuar konf liktin


Mesazhi i qytetarit

Pershendetje JOQ! Te rruga durresit. Ai djali, mbase i dashuri, po perpiqej qe ti ndante dhe ta sillte ne vete ate vajzen ag resive. Sh erri kishte kohe qe kishte filluar, si duket vajza qe po shan ne video ishte e frustruar dhe e acaruar nga dicka qe i kishte bere vajza tj me te bardha. Po degjoja te sh ara, por nuk ma mori mendja qe do ishte kaq keq. Ishte nderhyrja e policit qe i qetesoi. Nuk kam kapur pjesen ku situata kishte Degj eneruar fare.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*