Mori dhuraten gjigande nga Marku per ditelindje, por ish Burri i Rudines i ben ate qe nuk na e merrte mendja (Foto)

Lidhja e moderatores Rudina Dembacaj me ish-deputetin Mark Frroku prej kohësh është në qendër të vëmendjes mediatike dhe kjo pasi Dembacaj u divorcua me ish-bashkëshortin me të cilin ka edhe një vajzë të vogël.

Kjo ka bërë që vetë aktorja të jetë nga më të përfolurat në mediat rozë.

Ditën e djeshme ajo ka festuar 33-vjetorin e saj. Siç shihet edhe përmes disa fotove, moderatorja është surprizuar nga bashkëshorti i saj Mark Frroku dhe ish-bashkëshorti Aleksi.

Marku i ka organizuar një spektakël me fishekzjare, ndërsa Aleksi i ka dhuruar një bluzë të personalizuar dhe një case për telefon, me inicialet e emrit të saj “R.D”. Këtë dhuratë moderatorja e ka postuar në “Instastory” duke etiketuar ish-burrin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*