Na e paska mbajtur të fshehur, ja kush qenka motra e njohur e Valbona Selimllarit (foto)

Valbona Selimllari është një ndër personazhet më të dashur për publikun. Ish miss-i gjithnjë tërheq vëmendjen me bukurinë e saj, që mesa duket ka gjetur sekretin e ‘mos plakjes’.

Sa i përket jetës së saj private Valbona mundohet të jetë gjithnjë e rezervuar, duke e mbajtur familjen dhe fëmijët jashtë vëmendjes së medias.

Por ditën e sotme Valbona ka publikuar në Instagram disa foton ga një udhëtim që ka bërë në majën e Jezercës.

Mirëpo, në njërën prej fotove, Selimllari shfaqet me të motrën, të cilën nuk e ka prezantuar më herët për publikun. Ajo quhet Arlinda dhe eshte mjaft e bukur.

Ato kanë një ngjashmëri shumë të madhe me njëra- tjetrën, sa që vështirë se mund të dallohen. ‘Me motrën që me zor vendosi të ngjitej në Jezercë, por me më shumë zor donte të zbriste’, shkruan Selimllari.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*