Ndodh cmenduria! Burri që humbi pè nisin nga inf eksioni në gj ák, e “rindërton” në…

Një baba që hu mbi pènisin e tij për shkak të një ínfeksioni në gj ák është bërë mashkulli i parë në botë që ka vendosur ta rindërtojë në krah. Malcolm MacDonald, një mekanik 45 vjec u financua Shëndeti Publik për të kryer ndërhyrjen me vlerë 50 mijë paund. Atij i duket qesharake të gjithë kësaj historie pasi sheh p ènisin në krah dhe kupton se mjekët kanë bërë një mrekulli për jetën e tij.

“Sigurisht që është një cmènduri, të bësh pen isin në krahun tënd. Ende nuk jam mësuar ta përdor. Por kur mendon për të, është e mrekullueshme. Ata arritën të krijonin një pè nis në krahun tim dhe kjo ta ngatërron pak mendjen.

Duket si dicka e cùditshme, por edhe komike. Por është një shans që të bëj një jetë normale. Është hapi i parë që të jem i aftë për të shkuar në tualet dhe për të pasur marrëdhënie ín tíme me dikë”, tha MacDonald.

Malcolm u shòkua kur ínfeksioni i preku sèpsisin duke i ndryshuar ngjyrën nga e bardhë në të zezë të gishtave të duarve, këmbëvedhe pènisin.(A.M/Faxweb.al)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*