Ndoqi mikun e Stresit dhe Noizyt për të marrë h.akun e dajës, pamjet kur arr.estohet 22-vjeçari

Është ndaluar sot një nga bashkëpuntorët e vr asjes së Hekuran Billës. Policia thotë se është ndaluar një 22-vjeçar, Sebastian Mali, i cili dyshohet se ka ndjekur vi ktimën.

Bëhet fjalë për nipin e Prel Markut, i cili u v a në Angli në vitin 2006, në moshën 22-vjeçare nga Billa. Më parë është shpallur në kërkim dhe një nga autorët e dys huar të kësaj ngjarjeje, Viktor Marku.

Së fundmi janë publikuar edhe pamjet e arre stimit të tij.

Arre stimi i tij është bërë pranë një lokali te zona e ish-parkut të autobusëve.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*