Nuk fs hihen me, Oriola Marashi publikon foton int ime me Eros Grezdën (FOTO LAJM)

Pas konfirmimit të lidhjes së tyre, tashmë modelja Oriola Marshi dhe futbollisti Eros Grezda janë të lirë të shijojnë dashurinë e tyre, edhe publikisht.

Së fundmi modelja ka surprizuar fansat e çiftit më të r të showbizit duke publikuar një foto me Grezdën ku edhe pse i ka mbuluar fytyrën nuk është e zorshme të kuptohet identiteti.

Dyshja kanë pozuar të përqafuar, ku futbollisti duket qartë se nuk ka veshur bluze, por edhe Oriola dyshojmë të ketë veshur gjë në këtë foto.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*