Ngjarje tr agjike! Foshnja mb.ytet me biberon, e ëma tenton të vet.ëvr.itet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korfuz mëngjesin e sotëm. Një foshnjë katër muajshe hu.mbi jetën pasi e ëma e la të flinte me një biberon në gojë. Duke dhënë detaje të tjera nga ngjarja, mediat greke raportojnë se pasi mësoi se çfarë i ndodhi fëmijës, nëna u përpoq të bënte vet.ëvr.asje. 30-vjeçarja thuhet se u përpoq të hi.dhej nga ballkoni i dhomës së saj, por stafi i hotelit arriti ta shpëtonte në minutën e fundit.

Gruaja tashmë është në spital duke marrë ndihmë psikologjike pasi është në gjendje sh.oku nga humbja e fëmijës. Ditën e nesërme do të bëhet një ekzaminim mjeko-ligjor për të përcaktuar shkakun zyrtar të vd.ekjes së fëmijës. Do të vendoset gjithashtu nëse nëna ishte përgjegjëse për fatin e tij fa.tal. Sipas informacioneve, 30-vjeçarja e vuri fëmijën të flejë mbrëmjen e djeshme duke i dhënë qumësht me një biberon.

Burimi:top-news.com|Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*