Ngjarje tr.agjike në Shkodër, mb yten mi.stershem 2 të rinj në lumin e Bunës

Një ngjarje tr agjike ka ndodhur në Shkodër.

2 të rinj janë mb ytur gjatë ditës së djeshme në lumin e Bunës.

Nuk dihet se në çfarë rrethanash janë mb ytur 2 të rinjtë, identitetet e të cilëve ende nuk bëhen me dije.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Darragjat, dhe tr upat e dy të rinjve janë gjetur të paj etë mëngjesin e sotëm.

Kanë qenë familjarët ata që kanë denoncuar h umbjen e të rinjve një ditë më parë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*