Ngjarje tr agjike nga Infektivi, ndërron jetë mësuesi 39-vjeçar, familja kishte kërkuar ndihmë për

Ka ndë rruar jetë në spitalin Infektiv në moshë të re mësuesi i matematikës në Medresenë e Shkodrës.

Gazjon Rusi, 39 vjeç, baba i tre vajzave të vogla, ishte prekur nga COVID-19 dhe prej disa ditësh ndodhej i int ubuar në spitalin Covid 2, “Shefqet Ndroqi” në Tiranë.

Familja e tij kishte kërkuar ndihmë nga qytetarët, për të bërë të mundur transportimin e tij për kurim drej Turqisë. Vijon…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*