Ngrihet al.armi në vend! Me temperaturë bashkë me vajzën dhe të ëmën shitëse, del pozitiv me koronavirus polici

Një efektiv i togës së shoqërimit në Gjykatën e Tiranës ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Mësohet se disa ditë më parë, ai së bashku me nënën e tij dhe vajzën kanë pasur temperaturë dhe simptoma të tjera.

Më pas të hënën, atij dhe familjarëve të tij i është marrë tamponi, të cilët kanë rezultuar pozitiv. Pas rezultatit të tamponeve, të tre janë izoluar, ndrësa pritet që të testohen të gjithë personat e tjerë më të cilët ai ka pasur kontakt.

Dyshohet se polici mund të jetë inf ektuar nga nëna e tij, e cila punon si shitëse por ende pritet që të bëhet një hetim i rastit pasi nuk përjashtohet mundësia që efektivi të jetë inf ektuar në punë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*