Një femer mi ngacmoi të dashurin, bukuroshja shqiptare i bën atë që nuk e kishte menduar : I shkova, e kapa dhe…(VIDEO)

Moderatorja Einxhel Shkira ishte pasditen e djeshme e ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”. Ajo ka treguar se dikur, kur ishte më e vogël, ishte përplasur me një vajzë e cila kishte flirtuar me të dashurin e saj.

“Kam reaguar sepse kam kuptuar që ajo femra e ka bërë kastile, për inatin tim veprimin. Atëherë po, kam shkuar dhe e kam kapur. Shkova e kapa, doja ta sqaroja pse po e bënte, ajo vazhdonte të bënte gjeste për inatin tim…pastaj erdhën shoqet dhe na ndanë”, tha Einxhel.

Po ashtu moderatorja sqaroi se tani nuk bëhet aspak xheloze. “Tani futem te ato femra që nuk bëhen aspak xheloze për partnerin”, shtoi moderatorja.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*