“Një punë do ju sjellë parate qe doni”, Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologe Meri ka lajme shumë të mira për shenjat e horoskopit dhe nga sot e tutje do ndihemi më të qetë. Lidhje të reja dhe udhëtime ekzotike paralajmëron Meri për disa nga shenjat e horoskopit.

Ndërsa për shenjën e shigjetarit priten të ardhura të shumta.

Dashi

Fillon nje mundesi e arte per te perparuar nje ceshtje personale dhe familjare. Nje pune apo biznes familjar do filloj te jete me fitime te mira Demi
Do takoni njerez shume interesante dhe do beheni njesh me ta ne kete fundjave. Do degjoni instiktet tuaja dhe do filloni nje marredhenie te re erotike shume te forte

Binjaket

Nje ngritje e papritur ne ceshtje pune qe kane te bejne me ekonomine apo me marredhenie te rendesishme ligjore. Nje martese do kurorezohet si nje bashkepunim i rendesishem

Gaforrja

Jeta erotike do ju jap kenaqesi. Nje udhetim ne det apo ne vende elzotike ju hap nje perspektive te rendesishme ne ide te reja dhe projekte

Luani

Nje mundesi e mire kjo fund jave qe te arrini nje qetesi dhe kenaqesi me njerez te afert dhe familjare. Kjo mundesi ju favorizohet edhe ne ambjente ne breg te detit

Virgjeresha

Nje martese e bukur dhe nje afrimitet ne jeten personale per ata qe akoma nuk kane vendosur per nje bashkejetese apo per nje marredhenie

Peshorja

Do ju ofrojne nje pune e cila lidhet me turizmin apo me biznese familjare ekzotike. Do jete nje fundjave shume e kendshme relakuese me njohje interesante

Akrepi

Erotizem i forte dhe dashuri e forte do keni ne kete fundjave mundesine te perjetoni apo te takoni fatin tuaj te madh dhe te rendesishem ne jete

Shigjetari

Nje udhetim me det do ishte nje nga gjerat me te mira qe do benit. Nje pune qe lidhet me detin apo turizmin do ju sjelle shume te ardhura

Bricjapi

Do gjeni nje mik apo shok te perbashket me partnerin tuaj ne cift qe t’ju krijoj nje situate te kendshme dhe relaksuese ne nje moment ku mund te kishit probleme ne cift

Ujori

Ne ceshtjet e punes dhe te shpenzimeve do beni nje investim te rendesishem apo nje fillim te ri pune qe do kete shume ndikim te mire keto muaj te ardhshem

Peshqit

Kjo fundjave do ju shperblej per te gjitha pengesat dhe pasigurite dhe veshtiresite qe keni pasur ne jeten personale udhetime apo takime me njerez te afert e te dashur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*