Nuk di të plaket! Qe nga nusja e Edi Rames, Transformimi i Rudina Magjistarit ndër vite do t’ju magjepsë (FOTO LAJM)

Rudina Magjistari është padyshim një ndër moderatoret më jetëgjata në ekranin shqiptar.

Me një format të suksesshëm, Rudina Magjistari vazhdon të korrë suksese në karrierën e saj televizive.
Prej shumë vitesh, ajo gjendet pranë shqiptarëve, dhe kurrë nuk diti të plakej as në profesion e as në pamje.Në galerinë e bashkëngjitur lajmit, mund të shikoni transformimin e Rudina Magjistarit nga dita e parë në televizion deri më sot.

Mund të habiteni, por është e vërteta, Rudina Magjistari nuk di të plaket! /albeu.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*