Nuk durojne shqiptarët! S*ks në mes të detit, ashiqare në sy të të gjithëve (Video)

Vera erdhi dhe duket se përpos plazhit çiftet e reja kanë fan tazi të shfr enuara se ksuale për të provuar gjëra të reja në plazh.

Por harrojnë një fakt: Ndodhen mes plazhistëve të tjerë dhe jo vetëm!

Një çift te Currilat në breg të detit u filmua dje në Durrës. Ndërsa sot një tjetër video ka mbërritur në redaksinë e JOQ Albania.

Çifti pasionant kryen marrëd hënie në det ashiqare ndërsa është filmuar nga disa pushues që po shijonin pamjen nga shezllonat.

Plazhi është publik dhe me siguri mes pushuesve ka edhe familjarë me fëmijë!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*