Nuk po i dihet më fundi, do gjeni driten edhe përtej të pamundurës. Meri Shehu g.odet rëndë, çfarë do ndodhë sot

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DATES 25 QERSHOR 2020

Dashi
Sot e ardhmja do ju duket shume e larget e erret dhe shume e mistershme sidomos ne qellimet qe lidhen me karrieren dhe clirimin nga nje brenge shpirterore erotike apo familjare

Demi
Deri tani cdo drejtim dukej i ditur dhe i mirepercaktuar ne jeten tuaj Por tashme do merrni nje drejtim shume te larget te erret dhe me shume mistere

Binjaket
Nese bini ne nje pus ndjenjash apo marrdheneiesh te paqarta nuk do i dihet me fundi Pasi distancat e kerkimit dhe te vertetes sot jane shume te largeta

Gaforrja
Do keni nje pamundesi shansesh e mundesish qe te bllokoni kundershtaret apo ti largoni nga vetja juaj Por sa me larg ti coni aq me shume do ju terheqin drejt humneres se tyre

Luani
Nje njolle e erret ne jeten tuaj do tentoj te behet akoma me e erret dhe akoma me thithese ne kuptimin qe ju josh ti shkoni mbrapa ne disa raste pa kthim pas

Virgjeresha
Duket sikur asgje nuk ju ndihmon dot te gjeni dike qe ka humbur ne largesi dhe ne erresire shpirterore Po pikerisht sot nje rreze drite do ju jap ndricim te situates

Peshorja
Deti i mundesive mund te jete edhe pertej te pamundures Dhe sot e pamundura do behet me jsohese se asnjehere tjeter per ju Shijojeni ne te gjitha dimensionet

Akrepi
Nese dikush ju gjen ne skuten tuaj me te erret shpirterore atehetre keni gjetur udhetarin me te mire ne kohe qe ju percjell mesazhe nga te gjitha koherat

Shigjetari
Duket sikur pusi i shpenzimeve tuaja po kapercen kufijt e universit tuaj Po a do mund te ndricohet shpirti juaj ne menyre qe te gjeni qellim per tja arritur gjithckaje

Bricjapi
Fundi i Galaktikes ju mungonte per te thene qe kush reziston durron edhe kushtet me ekstreme Ndoshta sot do zbuloni sekretin e forces tuaj

Ujori
Do keni nje uri te madhe shpirterore per tu permbushur me ndjenja mundesi pune dhe frymezim Urrejtja ne disa raste do jete prezent dhe hakmarrja

Peshqit
Vorbullat e forta nuk jane per qenie delikate por mundesisht perpiquni te fantazoni si do ishte nese do ishit nje peshk ne kufi te galaktikes

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*