Nusja del në valle, e papritura qe ndodhi në dasmën më të bukur shqiptare (video)

Kjo dasmë shqiptare është shndërruar në një hit në internet. Momentet emocionuese shfaqin çiftin nën ritmet e “Vallës së Rugoves”. Por sapo nis muzika ndodh diçka e papritur…, shkruan ShkodraNews.

Dhëndri surprizon nusen duke i kënduar një tekst të dedikuar. Të pranishmit duket shumë të emocionuar dhe nusja po ashtu e djeg dasmën e saj.

Në rrjet kjo është cilësuar nga komentuesit si një nga dasmat më të bukura në të gjitha trevat shqiptare. Momentet e kësaj dasme janë vërtet emocionuese dhe video është parë mijëra herë në YouTube.

A ju pëlqeu kjo dasmë? Po gjesti i dhëndrit? /ShkodraNews

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*