O Edvin te erdhi fundi! Artan Hoxha hap ‘canten: Iliri dhe Berisha me ekskavator do hapi v.arre shtatë pashë në dhe…(Foto)

Gazetari investigativ Artan Hoxha përmes një postimi në rrjetet sociale i ka habitur të gjithë me krahasimet që iu ka bërë liderëve politikë shqiptarë.

Teksa publikon disa foto të tyre, Hoxha shkuan se Edvin fadroma nuk e ka të gjatë, ndërsa Berishën e quan Sali Rruspa, Metën e quan Ilir Ekskavatori dhe Haradinajn e quan Buldozeri.

“O Edvin fadroma, nuk e ke te gjate!!! Do ta tregoj qejfin Sali rruspa, kur te asfaltoj me rrul.

Pastaj Iliri me ekskavator, do ta hapi va.rri shtate pashe ne dhe, kurse Ramushi me buldozer, do te varroze qe te mos dalesh me nga gropa….

Pse me duken te gjithe keta, si Bob ndertuesi, ai personazhi filmave vizatimore qe shohin kalamajte…

Edvin Fadroma, Sali Rruspa, Ilir Ekskavatori, Ramush Buldozeri.”, shkruan Hoxha krahas fotove.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*