Para 20 vitesh! Kur Eli Fara pozonte e zhv.eshur, del foto që mendohej qe ishte zhd.ukur

Këngëtarja Eli Fara është një prej zërave më të pëlqyer të publikut shqiptar. Veç zërit ajo adhurohet dhe për bukurinë që nuk humb asnjëherë më vitet. Dita ditës Eli duket sikur ka bërë një pakt me kohën, që gjithmonë është në favorin e këngëtares korçare.

Eli është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto ku shfaqet 19 vite më parë në një pozë që për atë kohë ka qenë shumë e guximshme. Në foton bardh e zi, këngëtarja shihet pa rroba teksa pozon për aparatin.

“Kthim në kohë, 2000”, ka shkruar Eli pranë fotos që është komentuar dhe pëlqyer shumë nga fansat.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*