Pas 7 vite e dashuruar me Shkëlzenin, nusja e Sali Berishës tregon sekretin qe nuk pritej /FOTOT

Armina Mevlani ka zbuluar disa sekret nga lidhja që ka me Shkëlzen Berishën.

Me anë të disa postimeve “InstaStory”, Armina ka zbuluar se prej sa vitesh është në lidhje me Shkëlzenin si dhe diferencën në moshë që kanë me njëri-tjetrin.

E pyetur nga një ndjekës ‘Sa vite diferencë keni me Shkëlzenin?”, Armina nuk nguron t’i përgjigjet ku thotë se kanë 11 vite.

Armina Mevlani, e fejuara Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, është një blogeret më ‘IN’ të momentit, e cila admirohet jo vetëm për stilin e veçantë që ka, por dhe për format trupore mjaft se ksi..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*