Pasi e ndau Rudina per Markun milionerin, ish burri Aleksi tregon se cfare i ben gruaja (Foto)

Ish-bashkëshorti i aktores së humorit Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj është gjithmonë aktiv në rrjetet sociale ku ndan foto nga përditshmëria e tij apo video të vajzës, Viktoria.

Së fundmi ai ka ndarë një foto në ‘Instastory’ ku vihet re një makinë e dëmtuar me anë të së cilës tregon si është kur je në një marrëdhënie dhe një makinë në gjendje të mirë me të cilën nënkupton si është kur je single, duke treguar kështu se nuk ka një tjetër partnere në krah.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*